Продовження ліцензії TrustPort

Продовження ліцензії TrustPort

Продукція TrustPort ліцензується на 1, 2 або 3 роки. При закінченні терміну дії ліцензії її можна продовжити. Продовжити можна виключно придбану ліцензію, промо-ліцензії продовжити неможливо.

Продовження ліцензії TrustPort відбувається за пільговою ціною. Ціни на продовження ліцензії TrustPort можна дізнатися з офіційного прайс-листа. Продовжити ліцензію можна в Магазині TrustPort в Україні. Приклад: рік тому Ви придбали TrustPort Antivirus для 6 комп’ютерів за ціною 676 грн, продовження ліцензії TrustPort Antivirus 6 для комп’ютерів на один рік коштуе 507 грн або 837 грн на два роки.

Продовжити комерційні версії TrustPort можна у партнерів TrustPort (там де Ви придбали TrustPort) або звернувшись безпосередньо до нас за телефонами (Skype або електронною поштою), вказаними на сайті.

Важливо! Після отримання у дилера коду для продовження ліцензії збільшується термін дії Вашого ліцензійного ключа на термін продовження (1, 2 або 3 роки). Тобто після процедури продовження у Вас залишається Ваш ліцензійний ключ (або код активації), який Ви придбали з самого початку. Код продовження вводиться в форму реєстрації продуктів TrustPort. Дана процедура детально описана на сторінці Реєстрація продукту.

На сьогоднішній день продовження ліцензії можливо виключно в електронному вигляді. Перед введенням електронного коду для продовження переконайтеся, що ваше програмне забезпечення TrustPort відповідає останній версії, завантажити останню версію TrustPort ви можете тут.

При необхідності Ви можете замовити CD-диск з новою версією TrustPort звернувшись безпосередньо до нас за телефонами (Skype або електронною поштою), вказаннимі на сайті.