TrustPort Portunes

Ідеальний захист конфіденційних даних в смартфоні та ПК

– Шифрування даних
– Безпека зберігання даних
– Проста синхронізація
– Резервування даних
– Easy GUI


Розумна синхронізація

Дані, що зберігаються в програмі синхронізуються з мобільними пристроями через хмарний сервіс. Portunes це розумне рішення для тих, хто хоче мати надійний захист своїх паролів і кодів; для тих, хто хоче, щоб разом з надійністю інформація була доступна незалежно від того, працюють вони на смартфоні або ноутбуці. Ця програма також дозволяє обмінюватися даними через SMS, поштою або через принтер.

Шифрування даних

Ваші дані в безпеці. Не існує навіть найменшої загрози витоку інформації, оскільки база даних шифрується найнадійнішими алгоритмами шифрування, в тому числі 256-бітовим алгоритмом AES, який використовується для зберігання військових і державних таємниць.

Хмара резервного копіювання

Запустіть автоматичне резервне копіювання в хмарі, і Ви зможете оцінити зручність доступу до даних. Немає приводу турбуватися про крадіжку ваших даних, адже Portunes використовує надійне шифрування. Доступ і керування даними може проізодітся на настільному комп’ютері або ноутбуці.

Інтеграція Portunes в продуктах

Програма пропонується як для нових користувачів, які можуть безкоштовно завантажити її у вигляді окремой програми так і для тих користувачів, які вже давно користуються продукцією TrustPort. Portunes є частиною продуктів TrustPort нової 2015 версії: TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security, TrustPort Total Protection.

Мобільні платформи

Майбутнє інформаційних технологій належить мобільним пристроям. Додаток Portunes створено спеціально для користувачів, які володіють iPhone, IPad і пристроїв під керуванням ОС Windows платформи (8 Windows 7, Vista, і інші).

Просто і зрозуміло

Новий інтерфейс, сумісний з сенсорними екранами смартфонів і планшетів, що підтримують смарт-прокрутки. Графічний користувальницький інтерфейс адаптований до середовища Windows, і iPhone OS.

 


Рекомендовані вимоги до системи

  • Intel Pentium IV
  • 512 MB оперативної пам’яті
  • 500 MB вільного дискового простору

Підтримувані операційні системи

 

Операційна система TrustPort Portunes
iOS 5.0 version Зберігання інформації в хмарі
Android 2.2 і вище Зберігання інформації в хмарі

 


Мови

 

Мова TrustPort Portunes
Англійська Зберігання інформації в хмарі

 


Установчий файл

TrustPort Portunes для Apple – повнофункціональна версія

TrustPort Portunes для Android – повнофункціональна версія


Зверніть увагу

TrustPort Total Protection – 30-денна повнофункціональна пробна версія


Якщо Вам необхідна додаткова інформація за рішенням, просимо написати лист за адресою info@trustport.com.ua .

Підтримка